GOŚCIE ZAGRANICZNI

Jestem przewodnikiem po Krakowie oprowadzającym po angielsku. Miałam okazję oprowadzać uczestników konferencji, pielgrzymów, młodzież biorącą udział w wymianie, studentów i turystów indywidualnych.

 

Za każdym razem przekonuję się, że my Polacy jesteśmy dumni i chcemy jak najlepiej zaprezentować siebie i nasz kraj przed odwiedzającymi nas gośćmi z zagranicy bez względu na to czy to są goście, którzy przyjechali do nas indywidualnie, czy do firmy, czy na szkolną wymianę. Chcemy nie tylko zorganizować jak najlepiej i najprzyjemniej czas jaki Ci goście spędzają w Polsce ale i zaprezentować naszą historię, tradycję – to z czego jesteśmy dumni i co uważamy za wartościowe.

 

Za każdym razem staram się sprostać tym oczekiwaniom i wiem, że Kraków – miasto niezwykłe, gdzie z historią Polski spotykamy się co krok podoba się turystom zagranicznym. Ze swej strony również zachęcam do przyjazdu i sądzę, że jeśli Państwa goście zwiedzą Kraków ze mną będą zadowoleni dlatego zachęcam do zapoznania się z moimi propozycjami wycieczek dla obcokrajowców.

 

Trasy dla obcokrajowców:

Królewskie miasto Kraków i Wawel

Krakowski Kazimierz – historia Żydów krakowskich

Kraków w czasie II wojny światowej

Nowa Huta – powojenna historia Polski socjalizm i świadectwo przemian

Kraków dla pielgrzymów (papież Jan Paweł II)

Muzea w Krakowie

Atrakcje

Poza Krakowem

Możliwość komentowania jest wyłączona.